16 maja naszą bibliotekę odwiedził Artur Barciś w ramach promocji książki „Aktor musi grać, by żyć”.

Barwne opowieści opowiadane z humorem przez pana Artura nie pozwoliły nudzić się słuchaczom. Mogliśmy poznać wiele historii związanych z początkami jego kariery w trudnych czasach, wzlotach i upadkach aktora w drodze do sukcesu, ale także o obecnych projektach i planach na przyszłość. Nie zabrakło opowieści o dzieciństwie, życiu prywatnym przeplatanym z karierą teatralną i filmową oraz historią Polski okresu komunistycznego, która potrafiła drastycznie odbijać się na planach i celach młodego aktora, chcącego spełniać swoje marzenia.
W czasie spotkania wspólnie się śmialiśmy, ćwiczyliśmy dykcję i słuchaliśmy z refleksją.

Na zakończenie spotkania aktor odpowiadał na pytania uczestników spotkania, podpisywał książki i z wytrwałością pozował do wielu zdjęć z fanami.

Dziękujemy bardzo za to spotkanie. W naszych zbiorach znajdziecie książki "Aktor musi grać, by żyć" opatrzone autografem autora.

W organizacji wydarzenia dziękujemy Centrum Usług Społecznych w gminie Czarnia, szczególne Organizatorowi Społeczności Lokalnej Panu Sebastianowi Suchodolskiemu, za pomoc w przygotowaniu całego przedsięwzięcia.

Zrealizowano w ramach inicjatywy "Spotkania z kulturą", której autorem był Pan Bartosz Pyśk.
Dziękujemy za współpracę i gratulujemy!

Realizację Inicjatyw Oddolnych jako część zadania pn. "Przez okno biblioteki" zrealizowano w ramach projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.
Projekt realizowany ze środków finansowych z budżetu Priorytetu 4 Kierunek interwencji 4.1 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w latach 2021-2025 BLISKO (2022-2023).