W czwartek 9 listopada spotkaliśmy się, żeby podsumować dwuletni projekt "Przez okno biblioteki" w ramach BLISKO, który nadawał kierunek naszym działaniom w ostatnich dwóch latach.
Wróciliśmy pamięcią do wszystkich wydarzeń, które były naszym udziałem w ostatnim czasie i rozmawialiśmy o planach na przyszłość.

Ogromny ukłon w stronę pracowników biblioteki - Pani Ani, Pani Pauliny, Pani Aliny i Pani Wiesławy za przejście tej drogi razem.

Ogromnie dziękujemy naszym partnerom:

• Centrum Usług Społecznych w gminie Czarnia
  • Szkoła Podstawowa W Surowem
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarni
  • Klub Senior+ w Czarni
  • OSP Czarnia

za wsparcie w realizowanych wydarzeniach, pomocną dłoń i życzliwości. Bez was nie dalibyśmy rady oraz gratulacje autorom Inicjatyw Oddolnych, którzy przyczynili się do sukcesu projektu.

Dziękuję także za obecność tego dnia wielu działaczom, instytucjom i przyjaciołom biblioteki, którzy byli dla nas wsparciem w działaniach.

Projekt realizowany ze środków finansowych z budżetu Priorytetu 4 Kierunek interwencji 4.1 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w latach 2021-2025 BLISKO (2022-2023).